تبلیغات
مطالب اینترنتی - کارآفرینان به خاطر این ۱۰ نکته شکرگزار باشند
 مفیدستان:

مجله پنجره خلاقیت: همیشه پس از مراسم شکرگزاری سالانه شروع به یادآوری و شمردن چیزهایی می کنم که چه در زندگی شخصی و چه در کسب و کارم به خاطرشان از خداوند سپاسگزارم. اگر شما هم کارآفرین هستید، احتمالا با من در مورد این مسئله هم عقیده خواهید بود:

۱٫ زندگی تان را تحت کنترل دارید.

مطمئنا گاهی اوقات احساس می کنید که راه اندازی یک کسب و کار، کار استرس آوری است اما بدانید که حداقل رئیسی ندارید که تقاضاهایی غیرمنطقی از شما داشته باشد. پس مدیریت استرس یا تعادل میان کار و زندگی تان کاملا به خودتان بستگی دارد. می توانید آنقدر کار کنید و استرس داشته باشید که دچار حمله قلبی شوید یا می توانید با کودکان تان وقت بگذرانید و برخی از کارها را به کارمندان تان بسپارید.

کارآفرینان به خاطر این 10 نکته شکرگزار باشند

۲٫ کارمندان تان به شما کمک می کنند کارهای بیشتری انجام دهید.

اگر شما هم مانند من باشید، وقتی حرف کارمندان تان پیش می آید، به خودتان افتخار می کنید که افرادی را دور خود جمع کرده اید که درست به اندازه خودتان برای کسب و کار شما ارزش قائلند. من این ویژگی را مدیون فرآیند انتخاب و استخدام درستی هستم که به کار می برم و اگر شما نیز این کار را انجام دهید، باعث خواهید شد که کسب و کارتان با سرعت بیشتری رشد. کند.

۳٫ ساعت کاری انعطاف پذیری دارید

دیگر محدودیت های کار در اداره را ندارید. اگر بخواهید زمینه کاری تان را تغییر دهید، می توانید خیلی زود این کار را انجام دهید. اگرچه من مشاوران و شرکای تجاری بزرگی دارم، اما این حقیقت را که می توانم در صورت تمایل کمی جهت دهی شرکت را تغییر دهم یا چیز جدیدی را امتحان کنم خیلی دوست دارم.

۴٫ تعطیلات

بیایید با این مسئله روبرو شویم: هیچ کس دلش نمی خواهد ۳۶۵ روز سال را کار کند؛ هر چقدر هم به کارش علاقه مند باشد و از انجام دادنش لذت ببرد. به همین خاطر است که روزهای تعطیل در متعادل سازی زندگی و کسب و کار و بالا بردن سطح رضایت و شادی کارمندان و کارآفرینان اینقدر موثر هستند. اگر کارآفرین باشید، دیگر نیازی نیست در تقویم به دنبال روزهای تعطیل بگردید. من سالی چند بار با همسر و فرزندانم به مسافرت می روم و می دانم که اگر کسب و کارم را چند روزی کنار بگذارم، به مشکل بر نخواهم خورد.

۵٫ تکنولوژی که کارایی تان را افزایش داده است.

بدون گوشی های هوشمندتان چه کار می کردید؟ بدون توئیتر؟ بدون نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری؟ شرط می بندم که راه اندازی کسب و کار بدون کمک فناوری کار سختی می شد. من عاشق کشف کردن اپلیکیشن هایی هستم که کار کردن را برایم ساده تر می کنند. امروزه نسبت به پنج سال پیش راحت تر می توان صفحات اجتماعی را به روز کرد. ایمیل ها را بررسی کرد، اطلاعات مشتریان را مدیریتی کرد و مطالبی در وبلاگ نوشت. این سادگی و سرعت بیشتر باعث می شود که بتوانم به کارهای بیشتری رسیدگی کنم.

کارآفرینان به خاطر این 10 نکته شکرگزار باشند

۶٫ شبکه اجتماعی تان

شما را نمی دانم اما شرکت من CorpNet واقعا به ارتباطات اجتماعی زیادی نیاز و بستگی دارد. به افرادی که محتوای ما را به اشتراک می گذارند، در مورد محصولات مان نظر می دهند و به طور کلی باعث پیشرفت ما می شوند. ما بدون آنها نمی توانستیم به موفقیت برسیم و به همین خاطر قدرشان را می دانم. من به شخصه بیشترین تلاشم را می کنم تا هر از چندگاهی با هواداران مان تعاملی داشته باشم.

۷٫ این که می توانید در هر جایی مشغول به کار شوید.

تا به حال شده که لپ تاپ تان را بردارید و روی تخت به کارهای تان برسید؟ یا در حیاط پشتی؟ یا حتی در بالی؟! واقعا لذت نمی برید که می توانید گاهی بدون رفتن به محل کار به کارهای عقب مانده تان برسید؟ گاهی اوقات باید محیط کاری تان را تغییر دهید و اگر فکر می کنید کارهای تان را در یک کافی شاپ بهتر انجام می دهید، به نظر من به همانجا بروید.

۸٫ هیجان ایده های جدیدی که به ذهن تان می رسند.

اگر تا به حال برای شخص دیگری کار کرده باشید (و شرط می بندم که این کار را کرده اید)، احتمالا به یاد می آورید که گاهی ایده هایی ناب و عالی داشتید اما رییس بداخلاق تان اهمیتی به آنها نداده است اما در حال حاضر و در جایگاه یک کارآفرین می توانید ایده های ناب تان را به واقعیت تبدیل کنید. هیجان انگیز است.

۹٫ موفقیتی که در کسب و کار کوچک تان به دست آورده اید.

فقط محدودیت های ذهنی و کوچک بودن آرزوهای تان هستند که موقعیت مالی شما را به وجود آورده اند. شما به عنوان یک مالک کسب و کار می توانید خیلی بیشتر از دوران کارمندی به موفقیت برسید. می توانید تفاوت بزرگی در زندگی خود ایجاد کنید: کارآفرینی چیزی است که من واقعا به آن می بالم. این که بدانید کسب و کار شما در هر اندازه ای باعث ایجاد شغل هایی برای دیگران شده واقعا رضایت بخش است. همچنین موفقیت تان در عرصه کارآفرینی به اعضای خانواده تان نیز کمک می کند تا زندگی بهتری داشته باشند. این زندگی بهتر هم از لحاظ مالی شامل حال آنان شده و هم از لحاظ وقت بیشتری که می توانید با آنها بگذرانید.

کارآفرینان به خاطر این 10 نکته شکرگزار باشند

۱۰٫ ارزشی که خلق کرده اید.

زمانی که کسب و کار را راه اندازی می کنید، تفاوتی رقم می زنید. می توانید محصولاتی خلق و گرهی از مشکلات مردم باز کنید. می توانید اهمیت زیادی برای آنها داشته باشید و می توانید زندگی مردم را ارتقا دهید. صمیمانه از شما می خواهم که داشته های تان را بشمارید و قدردان شان باشید.

کارآفرین بودن به ویژه یک کارآفرین موفق بودن، موهبتی است که نصیب هر کس نمی شود.

نلی اکالپ، مترجم: شادی حسن پورلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

انجمن راسخون کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › انجمن راسخون ، کارآفرینان به خاطر این نکته این نکته شکرگزار باشند کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › ارزشی که خلق کرده اید زمانی که کسب و کار را راه اندازی می کنید، تفاوتی رقم می زنیدکارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کد خبر ۵۱۵۵۷۲ ۱۱۶ بازدید همیشه پس از مراسم شکرگزاری سالانه شروع به یادآوری و شمردن کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند مجله پنجره خلاقیت همیشه پس از مراسم کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › ویژگی هایی که شما را چندش و غیر جذاب می کند پایدارترین شرکت های سال کارآفرینان به کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند … › مطالب مشابه کارآفرینان موفق مریخی هستند؟ ساعت پیش برترین‌ها نکته مهم در ساخت کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند … › شبکه اجتماعی تان شما را نمی دانم اما شرکت من واقعا به ارتباطات اجتماعی زیادی کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند … › کارمندان تان به شما کمک می کنند کارهای بیشتری انجام دهید اگر شما هم مانند من باشید کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند … › جدیدترین اخبار روز ایران و جهان را از معتبرترین خبرگزاری ها به صورت لحظه به لحظه در کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار داشته باشند این زندگی به روش کارآفرینان کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند برترین‌ها دمادم › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند» اینجا کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند مگیتو › کارآفرینان به خاطر این بهتری داشته باشند این زندگی بهتر هم با نکته انجمن راسخون کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › انجمن راسخون ، کارآفرینان به خاطر این نکته این نکته شکرگزار باشند و کارآفرینان کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار و به همین خاطر داشته باشند این زندگی مهارت زندگی کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › این نکته شکرگزار باشند به همین خاطر است که روزهای تعطیل در متعادل سازی زندگی و کسب و کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند › کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند و کارآفرینان به خاطر این نکته کارآفرینان به خاطر این نکته شکرگزار باشند پرتال جامع تایا › خاطر این نکته شکرگزار باشند کارآفرینان به خاطر این به خاطر این نکته شکرگزار

مطلب کارآفرینان به خاطر این ۱۰ نکته شکرگزار باشند در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :کارآفرینان به خاطر این ۱۰ نکته شکرگزار باشند
http://mofidestan.ir/%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a2%d9%81%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d8%b7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86-10-%d9%86%da%a9%d8%aa%d9%87-%d8%b4%da%a9%d8%b1%da%af%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d8%a8/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


شنبه 7 اردیبهشت 1398 09:15 ق.ظ
当サイトの内容は同業界者に悪意に盗用され、当サイトの内容をダウンロードして、別のURLを設立し、メールアドレス
شنبه 7 اردیبهشت 1398 09:15 ق.ظ
最高品質NランクのNoob製のロレックススーパーコピー時計の通信販売、ロレックスコピー等スーパーコピー腕時計は送料、手数料無料
شنبه 7 اردیبهشت 1398 09:14 ق.ظ
スーパーコピー販売専門店VgoBrand.Com, 海外の素晴らしいブランドコピー専門店。ルイヴィトン,シャネル,グッチの世界クラス新作コピーバッグ.財布.時計情報。お客様満足度は業界No.1、品質3年保証!
شنبه 7 اردیبهشت 1398 09:13 ق.ظ
ブランド偽物,激安,コピー?ルイヴィトンバッグ,偽物
دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 02:40 ب.ظ
ルイヴィトン、ロレックス、シャネル、ブルガリ、コーチなどのバック、財布、腕時計などのブランド品のコピー商品
یکشنبه 18 فروردین 1398 12:35 ق.ظ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


مطالب اینترنتی
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ :
نویسندگان
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :